Нічна атака на Київ: горіли 4 автобуси, гараж, будівля на 200 кв. метрів


У результаті нічної атаки росіян у Києві горіли 4 автобуси, гараж, будівля на 200 кв. метрів. Також відбулося падіння уламків на автомобілі, прибудинкову територію чи лісопаркову зону. Наразі інформації щодо потерпілих немає.

Про це повідомляє ДСНС України у Києві.

«Сьогодні вночі, 16 травня, ворог здійснив чергову атаку на Київ. Попередньо, падіння уламків зафіксовано у Солом’янському, Святошинському, Шевченківському, Оболонському та Дарницькому районах».

Зокрема, у Солом’янському районі сталось падіння уламка, внаслідок чого виникла пожежа. На місці рятувальники встановили, що горить 4 автобуси та гараж загальною площею 200 кв. м. Також сталось руйнування поруч розташованої будівлі на площі 200 кв. м з окремими осередками загоряння загальною площею 20 кв. м. Займання були ліквідовані

В решті районах пошкодження несуттєві – у більшості виявлено падіння уламків на припарковані автомобілі, прибудинкову територію чи лісопаркову зону.

Наразі інформації щодо потерпілих немає.

До робіт було залучено 13 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також 70 чоловік особового складу.

Нагадаємо, уночі 16 травня на території всієї України оголошували повітряну тривогу, у Києві і Київській області – двічі за ніч.

У столиці прогриміла серія гучних вибухів, спрацювала ППО.

оренда квартири Львів

Новини