«Нічого не слід виключати». Макрон про ймовірність відправки військ західних країн в Україну

Фото: AP

Можливість відправки сухопутних військ західних країн в Україну обговорювалася на конференції в Парижі, але присутні не дійшли консенсусу з цього питання.

Про це сказав президент Франції Еммануель Макрон після завершення конференції з підтримки України, яка відбулася у Парижі, передає Суспільне.

«Ми це обговорили. Наразі консенсусу щодо відправлення військ немає. Але в цьому питанні в майбутньому нічого не слід виключати. Ми зробимо все можливе, щоб Росія не змогла виграти цю війну», – сказав Макрон.

Він зазначив, що усі лідери згодні із фактом, що не бажають вступати у війну з «російським народом», а також висловили намір дотримуватись стримування ескалації, як вони це роблять від початку вторгнення РФ в Україну.

Макрон стверджував, що західні країни «мають намір зробити все необхідне, щоб Росія не могла» перемогти цей конфлікт.

«Все можливо, якщо це корисно для досягнення нашої мети», – сказав президент Франції.

Зустріч у Єлисейському палаці відбулася в Парижі 26 лютого. У конференції взяли участь канцлер ФРН Олаф Шольц, президент Польщі Анджей Дуда та прем’єр-міністри близько 20 країн ЄС. На зустрічі Сполучені Штати Америки представляли помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії Джеймс О’Браєн, а Сполучене Королівство – глава МЗС Девід Кемерон.

Після зустрічі президент Франції Еммануель Макрон заявив, що західні партнери України створили коаліцію з постачання Україні далекобійного озброєння.

оренда квартири Львів

Новини