Німеччина передала Україні ще одну систему ППО IRIS-T

Фото: АрміяInform

Уряд Німеччини офіційно підтвердив, що передав Україні ще одну систему протиповітряної оборони IRIS-T.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на заяву від імені міністра оборони Бориса Пісторіуса.

Борис Пісторіус підтвердив інформацію, яку спершу опублікували німецькі ЗМІ з посиланням на джерела, що Україна отримала від Німеччини ще одну IRIS-T – систему, що довела свою високу ефективність під час практичного застосування в Україні.

«Ми знову передали Україні комбіновану вогневу установку IRIS-T SLM та IRIS-T SLS – надсучасну і перевірену систему протиповітряної оборони середньої та малої дальності, яка виробляється безпосередньо німецькою промисловістю», – заявив Пісторіус.

Він наголосив, що російські повітряні удари продовжують руйнувати українську критичну інфраструктуру і вбивати людей.

«Разом з нещодавно поставленою системою Patriot ми зміцнюємо протиповітряну оборону України в її боротьбі проти жорстокої загарбницької війни Росії, яка порушує міжнародне право», – додав міністр оборони Німеччини.

Зазначимо, повідомлень про «нещодавно переданий Patriot» офіційно не з’являлося. В середині травня Пісторіус згадував, що Німеччина пообіцяла передати Україні ще один Patriot та що українські фахівці, які будуть з ним працювати, почали навчання.

У четвер 23 травня Берлін повідомив про нову партію переданої Україні військової допомоги, до якої увійшли артилерійські снаряди, танки Leopard 1 AP, кулемети, дрони, гвинтівки та боєприпаси.

оренда квартири Львів

Новини