Німеччина запускає нову грантову програму для українського бізнесу

Фото: DW

Товариство міжнародного співробітництва GIZ запускає нову грантову програму у розмірі до 1 млн євро на екомодернізацію. Прийняття документів для конкурсного відбору вже розпочато.

Про це повідомляє Міндовкілля.

«До участі запрошують підприємства, які хочуть реалізувати проєкти з екомодернізації власного виробництва. А також відповідні проєкти, реалізацію яких було розпочато до цього, але зупинено з об’єктивних причин, та якщо підприємства не мають можливості завершити їх власним коштом.»

Грантова підтримка передбачатиме співфінансування декількох проєктів з впровадження бізнесом найкращих доступних технологій та методів управління – у розмірі до 1 млн євро на кожен проєкт. Прийняття документів для конкурсного відбору вже розпочато.

Підприємства та його потужності мають бути розташовані на території України, окрім тимчасово окупованих територій та територій, де проходять активні бойові дії. А також за умови відсутності співпраці з країною-агресором та компаніями, що зареєстровані або діють на території країни-агресора, компаніями з санкційних списків ЄС, США чи України.

Зазначається, що грантова програма Німеччини має на меті заохотити український бізнес до екомодернізації. Крім того, успішна реалізація «пілотів» стане сигналом для інших міжнародних донорів та фінансових організацій про готовність бізнесу до переходу на європейські стандарти роботи навіть під час воєнного стану.

оренда квартири Львів

Новини