Німецька компанія передасть Україні ще шість радарів ППО TRML-4D

Фото: HENSOLDT

Німецька компанія HENSOLDT, що спеціалізується на виробництві сенсорів, оголосила про постачання в Україну ще шістьох радіолокаційних станцій TRML-4D для посилення протиповітряної оборони.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на пресреліз HENSOLDT.

Виробник уточнює, що в межах «комплексного пакета замовлень на суму понад 100 мільйонів євро» Україна отримає шість радарів TRML-4D до кінця 2024 року.

«Наші радари вкрай необхідні українській ППО, і ми пишаємося тим, що зможемо поставити всі системи цього року. Відгуки наших клієнтів підтверджують, наскільки важливою є швидка доступність радарів для захисту їхніх громадян», – прокоментував генеральний директор HENSOLDT Олівер Дьорре.

TRML-4D використовує новітню радіолокаційну технологію AESA, здатну виявляти, відстежувати і класифікувати різні типи повітряних цілей, зосереджуючись на малих, швидких і низьколітаючих і/або маневруючих крилатих ракетах і літаках, а також вертольотах, що зависають у повітрі. Вона забезпечує швидке виявлення і супроводження близько 1500 цілей в радіусі до 250 км.

Станом на зараз Україна отримала загалом дев’ять радарів TRML-4D, про передання останньої з них Німеччина оголошувала минулого тижня.

Берлін також пообіцяв якнайшвидше передати Україні систему протиповітряної оборони Patriot.

оренда квартири Львів

Новини