НМТ-2024 на Львівщині планують провести в укриттях

Фото: vikka.ua

В обласному департаменті освіти розповіли про особливості цьогорічного Національного мультипредметного тесту (НМТ). Реєстрація на участь у ньому розпочнеться 14 березня і триватиме до 11 квітня.

Про це йшлося програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Одинадцятикласники та ті, хто бажають вступати до вищих навчальних закладів, вже з 14 березня  матимуть змогу зареєструватись на участь у незалежному тестуванні. Триватиме реєстрація місяць: до 11 квітня.

«Кожен учасник має знати, що він має створити персональний кабінет. Для цього необхідно буде зайти в комп’ютерну програму, яка буде відкрита 14 числа і там детально за інструкцією виконувати крок за кроком всі дії», – розповіла директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Середяк.

Вперше цьогорічні учасники НМТ складатимуть чотири предмети: три – обов’язкових: української мови, математики, історії України і четвертий – за вибором. Демонстраційні варіанти вже можна переглянути на сайті центру якості оцінювання освіти. До того ж тестування у Львівській області цьогоріч відбуватиметься тільки в укриттях.

Фото: ЛОВА

«Це потрібно для того, щоб учні могли спокійно почати і завершити НМТ. Бо коли з’являються тривоги, учні змушені переривати тестування і спускатись в укриття. Це накладає відбиток на результати тестування», – пояснює начальник управління освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

Як і минулого року, локації та дати проведення НМТ не розголошуються.

Для реєстрації в персональному кабінеті учасника обов’язкові є такі документи:

1) копія документа, що посвідчує особу (ID картка або паспорт у формі книжечки  або інший документ, що посвідчує особу);

2) копія документа, що підтверджує інформацію про освіту:

– для випускників попередніх років – копія атестата /свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти;

– для випускників поточного року – довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2024 році;

3) копія документа, що підтверджує внесену інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

Нагадаємо, через воєнні дії в Україні були скасовані традиційні вступні випробування, натомість започаткували Національний мультипредметний тест.

оренда квартири Львів

Новини