Новопризначений командувач ТрО розповів, чим займався після повномасштабного вторгнення

Фото: ОСУВ Хортиця

Новопризначений командувач військами Територіальної оборони Ігор Плахута перерахував, чим займався після повномасштабного вторгнення РФ та запевнив, що залишається вірним присязі та народу.

Про це йдеться на сторінці Сил територіальної оборони ЗСУ у Фейсбук.

«Завжди був і залишаюся вірним Українському народові, і для мене найвище завдання – захищати нашу державу і незалежність України у Великій Війні. Впевнений, зможемо досягти Українських цілей – всі разом!

Із честю прийняв наказ очолити Сили територіальної оборони ЗСУ Збройних Сил України».

Плахута наголосив, з перших днів повномасштабної війни знаходився на фронті, безпосередньо на передовій, в тому числі на складних напрямках.

Обіймав посаду заступника Командувача Сил спеціальних дій Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Також майже рік виконував обов’язки заступника командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця».

Особисто керував підготовкою та обороною міста Куп’янськ під постійним вогневим тиском противника.

Здійснював керівництво підготовкою рубежів оборони та їх фортифікаційного обладнання, побудовою оперативного рубежу оборони, відсічних рубежів та кругової оборони міста.

Займався організацією та керівництвом діями з формування та підготовки резервів для операцій на передовій, що забезпечили нашим військам перевагу в боротьбі з агресором.

У стислі терміни організовував та здійснював керівництво заходами щодо створення та підготовки резервів ОСУВ Хортиця, ОТУ Лиман, ОТУ Соледар та здійснював керівництво їх діями під час виникнення загроз у визначених смугах оборони.

«Вдячний усім, хто бʼється заради України в Силах оборони нашої держави! Завжди залишаюся вірним Присязі».

Нагадаємо, 11 лютого був оприлюднений указ президента Зеленського про призначення командувачем Сил Територіальної оборони Ігоря Плахути замість Анатолія Баргилевича.

оренда квартири Львів

Новини