Новий «Рамштайн» пройде 26 квітня у форматі відеоконференції

Фото: АрміяInform

Наступна зустріч Контактної групи з оборони України, що відома також як «формат Рамштайн», планується на 26 квітня у форматі відеоконференції.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на слова очільниці Міноборони Нідерландів Кайса Оллонгрен перед зустріччю європейських міністрів оборони.

Міністерка відзначила, що попереду «важливий тиждень», нагадавши, що у п’ятницю 19 квітня відбулася зустріч Ради Україна-НАТО.

«Сьогодні у нас ця зустріч, і наприкінці тижня буде зустріч формату Рамштайн. Тож це важливий тиждень. Усім потрібно активізувати зусилля», – зазначила міністерка.

Як з’ясувалося, засідання формату «Рамштайн» офіційно анонсував міністр оборони США Ллойд Остін ще наприкінці минулого тижня після зустрічі Ради Україна-НАТО, проте новина залишилася переважно непоміченою.

У Пентагоні зазначили, що засідання відбудеться 26 квітня і це буде 21-ша зустріч у віртуальному форматі – у другу річницю від першого «Рамштайну», де союзники під лідерством США почали координувати зусилля для військової підтримки України.

За інформацією ЗМІ, США та інші західні країни нібито розглядають можливість передачі формату «Рамштайн» під егіду НАТО, з огляду на можливість перемоги на майбутніх президентських виборах у США непередбачуваного Дональда Трампа.

оренда квартири Львів

Новини