Нуланд про 2024: Путін отримає «приємні» несподіванки, а Україна здобуде впевнені успіхи

Фото: Укрінформ

2024 рік має важливе стратегічне значення для України та принесе їй певні «впевнені успіхи» на полі бою.

Про це заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд сказала у Києві під час зустрічі з журналістами, повідомляє «Європейська правда».

На питання про дискусії з українськими посадовцями щодо стратегії на 2024 рік Нуланд заявила, що залишає Київ «із більшим оптимізмом щодо єдності й рішучості, щодо 2024 року та його абсолютної стратегічної важливості для України».

«Також я залишаю з більшою впевненістю в тому, що – хоч Україна і зміцнює свою оборону – пан Путін отримає «приємні» несподіванки на полі бою, а Україна цьогоріч здобуде впевнені успіхи», – додала вона.

Також Нуланд вважає, що американський Конгрес проголосує за додаткову допомогу Україні з огляду на її роль для «виживання й процвітання» країни.

Європейські посадовці неодноразово наголошували на важливості 2024 року для України в контексті протистояння російській повномасштабній агресії.

Раніше стало відомо, що європейські інституції і країни-члени ЄС взяли зобов’язання виділити Україні військову підтримку щонайменше на 21 мільярд євро.

оренда квартири Львів

Новини