Нині можливі обмеження для промислових споживачів – Міненерго

Фото: Укренерго

Через значні пошкодження енергооб’єктів і нестачу електроенергії можливі обмеження для промислових споживачів; через обстріли на Донеччині, Харківщині та Сумщині припинено газопостачання 550 споживачам.

Про це повідомляє Міністерство енергетики.

Зазначається, що минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою з енергосистем Польщі, Румунії та Словаччини. Сумарний обсяг екстреного постачання склав менше 2% від добового споживання електроенергії.

Також вчора у денні години Україна надавала аварійну допомогу Польщі – отримувала надлишки електроенергії з енергосистеми цієї країни.

У південних регіонах для недопущення перевантаження обладнання однієї з високовольтних підстанцій оператор системи передачі у денні години обмежував виробництво електроенергії з ВДЕ.

Сьогодні на запит України вже здійснювалося аварійне постачання електроенергії з Польщі, Румунії та Словаччини. Залучення аварійної допомоги передбачається і у години вечірнього максимуму споживання електроенергії. Також через нестачу електроенергії у вечірні години можливі обмеження споживання для промислових споживачів.

оренда квартири Львів

Новини