Нині з 11:00 до 15:00 обленерго будуть застосовувати менші відключення – «Укренерго»


З 11:00 до 15:00 обленерго будуть застосовувати 2 черги графіків погодинних відключень, у решту годин доби – три черги. Імпорт відбувається з п’яти країн.

Про це повідомляє «Укренерго».

«Сьогодні, 5 липня, обленерго з 11:00 до 15:00 будуть застосовувати 2 черги графіків погодинних відключень, в інші години доби – 3 черги.»

В «Укренерго» пояснили, що черга – це група побутових споживачів та бізнесу, які споживають певну кількість мегават. Споживання кожної області розділено на 6 черг. Скільки черг засовувати у всіх регіонах одночасно – визначає Диспетчерський центр «Укренерго» для компенсації дефіциту енергії в системі. Яка тривалість черги, яку чергу відключати саме зараз – визначають обленерго у кожному регіоні.

На дефіцит потужності в системі також впливає зростання споживання через літню спеку. Сьогодні висока температура повітря в центральних, південних та східних областях.

«Сьогодні з 11:00 до 15:00 Україна аварійно прийматиме надлишки електроенергії з енергосистеми Польщі. Це дозволить зменшити обсяг обмежень споживання в ці години доби.»

оренда квартири Львів

Новини