Об’єднання двох дитячих клінік потрібне, щоб якісніше надавати послуги – Юрій Холод

Фото: ЛОР

Депутати Львівської обласної ради проголосували за створення на Львівщині єдиної обласної дитячої лікарні на базі Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Новостворений «Клінічний центр дитячої медицини» буде надкластерним медичним закладом, включеним у спроможну мережу госпітального округу Львівської області.

Чому це важливо – в ефірі програми «Головне за день на «Першому Західному» розповів виконувач обов’язків голови Львівської обласної ради Юрій Холод. 

«Кількість закладів з дитячою медициною у нас є великою. Про що ми маємо думати передовсім? Про якість надання послуг. А для цього ми мусимо сконцентруватись під однією юридичною особою і точно не розсереджувати кількість цих будівель і кількість наданих послуг. Ми маємо надавати якість. А якість – це що? Це умови, куди приходять діти з батьками для того, щоб отримати послугу. Це нам дасть можливість осучаснити наші заклади, оновити операційні, палати, приймальні відділення», – пояснює Юрій Холод.

За його словами, є домовленість і щодо кадрової політики. Трудові колективи зберігаються, нікого звільняти з обох медичних закладів не планують.   

«Проєкт рішення, який ми проголосували, означає, що Західноукраїнський центр переходить в нову структуру і увесь колектив зберігається. Все майно теж передається туди. Я думаю, ми за пів року зможемо всі юридичні процеси правильно поставити, а далі намалюємо правильний план, який дасть можливість наступні 5 років розвивати цей заклад. Зокрема, у власності «Охматдиту» в Брюховичах є територія, її точно потрібно задіювати. Там має бути реабілітаційний центр», – говорить обласний обранець.

Фото: ЗУСДМЦ

Він вважає, що якщо на Львівщині буде працювати один сильний дитячий медичний заклад, то він зможе отримати від держави додатковий фінансовий ресурс, що дозволить покращити якість.

Щодо керівництва нового закладу, то на думку Холода, на період процедури переходу, керівником може бути виконувач обов’язків. А далі, коли все сформується, проведуть конкурс на посаду керівника.

«Коли це буде – час покаже. Але зараз є дві особи. Пан Квіт і пан Кізима. Два керівники закладів. Вони володіють ситуацією, інформацією, тому вони зобов’язані зробити правильний перехід і об’єднання. Ми подивимось, послухаємо і одного, і другого. І я впевнений, що вже незабаром буде призначений туди в.о. керівника, для того, щоб правильно зробити ліквідацію однієї з структур і приєднання до іншої», – зазначає Юрій Холод.

оренда квартири Львів

Новини