Обласний депутат став представником омбудсмена на Львівщині


Депутат Львівської обласної ради Тарас Подвірний став представником Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Львівській області. Раніше представництво омбудсмена було регіональним, а тепер кожна область буде мати свого окремого представника.

Про це обласний обранець розповів в ефірі «Першого Західного».

«Найбільше звернень до Уповноваженого зараз надходить від родичів військовополонених, безвісти зниклих, від внутрішньо переміщених осіб. Багато питань є щодо дітей-сиріт і тих, які були вивезені за межі України. Простішими нашими функціями є дотримання прав людини у сферах баз даних чи права на отримання інформації. Це коли громадяни звертаються до органів місцевого самоврядування чи органів державної влади і їм не дається відповідь чи не в повній мірі. І ми тоді втручаємось як інституція і намагаємось це змінити», – пояснив Тарас Подвірний.

Проте, за його словами, представники омбудсмена не можуть, для прикладу, втручатись в трудові відносини чи питання грошового забезпечення працівників.

Про свої проблеми львів’яни можуть розповісти Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Дмитрові Лубінцю, який 22 березня перебуватиме з робочою поїздкою у Львові. Для зустрічі потрібно попередньо зареєструватись за телефоном 0963107883.

оренда квартири Львів

Новини