Обсяг освітньої держсубвенції в наступному бюджеті зменшать на 10% – департамент фінансів ЛОВА

Фото: obukhiv

Держбюджет – 2023 готують до розгляду. У ньому передбачено урізання освітянської субвенції  на 10%. А це, швидше за все, означатиме зменшення зарплати освітян.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповіла заступниця директора департаменту фінансів Львівської обласної військової адміністрації Світлана Наконечна.

«Я не думаю, що буде можливість скорочення працівників. Але оптимізація нас буде чекати. Цей розподіл коштів буде відбуватись на базі показників про контингент учнів, які вже є в наших школах на 5 вересня. І до 1 жовтня заносяться всі дані і на підставі цього Міносвіти разом Мінфінансів здійснюють розрахунок видатків на освітню галузь», – розповіла чиновниця.

За її словами, через те, що місцеві школярі  з батьками масово виїжджали за кордон, важко спрогнозувати якими будуть показники бюджету.

«Вже після 5 жовтня, коли Міносвіти і Мінфінансів почнуть формувати цей фінансовий розподіл, ми зможемо зрозуміти який в нас буде обсяг. Сподіваємось, що він не буде зменшений більше ніж на 10%», – зазначила Світлана Наконечна.

Розгляд Держбюджету у першому читанні заплановано вже на цьому тижні.

оренда квартири Львів

Новини