Очільник Пентагону: Виживання України в небезпеці

Фото: Радіо Свобода

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив у вівторок, що виживання України перебуває під загрозою.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на Reuters.

Остін у вівторок очолив щомісячну зустріч формату «Рамштайн» за участю близько 50 союзників, які надають військову підтримку Україні.

«Виживання України в небезпеці», – сказав Остін на пресконференції після зустрічі.

«Наші союзники і партнери продовжують активізуватися, Сполучені Штати також повинні це робити», – додав він.

Глава Пентагону не сказав, як Вашингтон підтримуватиме Україну без додаткового фінансування.

«Я думаю, що наші союзники гостро усвідомлюють нашу ситуацію з фінансуванням, і українці більше, ніж будь-хто інший, через дефіцит, який виникає через те, що ми не можемо їх забезпечити», – сказав високопоставлений представник американського оборонного відомства, який говорив на умовах анонімності.

Нагадаємо, Ллойд Остін, відкриваючи засідання формату «Рамштайн» у вівторок, пообіцяв, що Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати військові зусилля України проти Росії.

Днями спікер Палати представників США Майк Джонсон фактично погодився розблокувати рішення про допомогу Україні, але із суттєвими змінами – щоб це був проєкт від Палати представників і допомога у вигляді кредиту або ленд-лізу.

Також він допустив, що допомогу Україні і Ізраїлю все ж розділять на окремі проєкти. Будь-який новий проєкт повинен буде отримати достатньо голосів і в Палаті представників, і у Сенаті.

оренда квартири Львів

Новини