ОК «Південь» очолив бригадний генерал Шаповалов

Фото: ОК Південь

Командувачем військ оперативного командування «Південь» призначений бригадний генерал Геннадій Шаповалов.

Про це повідомляє ОК «Південь».

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк представив особовому складу оперативного командування «Південь» новопризначеного командира.

Також він подякував генерал-майору Андрію Ковальчуку, підкреслив досягнення особового складу оперативного командування «Південь» та привітав його з призначенням на посаду начальника Військової академії (м. Одеса).

Довідково. Геннадій Шаповалов народився у 1978 році у Кіровоградській області. У 2000 році з відзнакою закінчив Інститут танкових військ при Харківському державному політехнічному університеті, а в 2012, так само – з відзнакою – Командно-штабний інститут застосування військ (сил) Національного університету оборони України.

Пройшовши всі сходинки військової кар’єри від командира танкового взводу до командира окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, в березні 2022 року отримав звання бригадного генерала.

За плечима офіцера Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «Міжнародні відносини, громадські комунікації та регіональні студії». Також він закінчив Військовий коледж Армії США, де готують старший офіцерський склад американських Сухопутних військ.

оренда квартири Львів

Новини