Окупанти планували обміняти колаборантів на своїх полонених


Активісти «Кібер спротиву» отримали доступ до масиву даних російської пенітенціарної служби на ТОТ Луганщини, з якого стало відомо про плани росіян обміняти ув’язнених колаборантів на своїх полонених.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

З цих даних випливає, що прокуратура РФ зверталась до начальника служби на тимчасово окупованих територіях алєксєя чєрєповського з приводу надання списків для можливого обміну в Україну ув’язнених колаборантів.

Цікаво, що в переліку серед тих, хто вже давно перебуває в закутках російських тюрем через внутрішні розборки окупантів, є й ті, про арешт яких офіційно не повідомлялось й недавнього часу вони офіційно були на свободі.

В ЦНС наголошують, пріоритетом України є наші полонені й їх як скоріше визволення. Тому російські плани міняти своїх громадян на зрадників не є прийнятними, і можуть реалізовуватись лише у хворих фантазіях кремля.

Нагадаємо, раніше «Кібер спротиву» завдяки витоку інформації з російської каральної системи, дослідили як ворог перевозить українців з СІЗО на ТОТ до рф, та скільки всього українців офіційно утримують окупанти.

оренда квартири Львів

Новини