Окупанти шалено штурмують Авдіївку, але не «все пропало» – голова МВА

Фото: ЗСУ

Жодній диверсійно-розвідувальній групі російської окупанційної армії ще не вдавалося зайти в Авдіївку, хоча вони підходили впритул, а зараз окупанти шалено штурмують місто.

Про це заявив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш у включенні в «УП Live».

«Зараз на цьому напрямку вони просто штурмують. Вже не йдеться про ДРГ, це штурмові дії…

З перших днів повномасштабного вторгнення, може, через два-три тижні перші ДРГ вже намагалися заходити в місто. І так майже постійно. Таких спроб за цей період було дуже багато.

Шкоди якоїсь серйозної вони не робили, бо вони не заходили і жодного разу їм не вдавалося зайти в місто. Дуже багато було таких спроб на підходах (до міста) знешкоджено і були – в процесі, що вони вже майже впритул заходили до населеного пункту і їх також ліквідовували. До цього моменту в місто жодна група не заходила».

Щодо перебування росіян у ресторані «Царська охота» Барабаш сказав, що це – заміський комплекс, російські ДРГ туди заходили, але їх вибили: вже 2-3 дні цей комплекс контролюють українські бійці.

Голова МВА Авдіївки зазначив, що найгірша ситуація на Мар’їнському (Новомихайлівка), Куп’янському, Бахмутському нарпямкал, але й в Авдіївці ситуація напружена, хоча прорватися в місто окупантам не вдалося.

«Тиск є. Штурмові дії є. Вчора вони навіть у напрямку «Царської охоти» намагалися технікою штурмувати. Тиск там є і він шалений. Певний результат вони мали: сіра зона зменшилася, однозначно. Певні позиції були втрачені і повернути нашими хлопцями.

Ніхто не каже, що в нас усе окей і «в шоколаді» – ні, далеко не так. Але й казати, що все пропало – це неправда».

оренда квартири Львів

Новини