Окупанти штурмують Синьківку, щоб заблокувати Куп’янськ – Сирський

Фото: ЗСУ

Російські окупанти, щоб блокувати Куп’янськ намагаються захопити силами штурмових рот Синьківку, перекидає у цей район підрозділи, які перебували в резерві.

Про це в Телеграм повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

«Ворог продовжує ведення наступальних дій на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках.

Щоб створити умови для блокування Куп’янська противник намагається захопити силами штурмових рот населений пункт Синьківка. Втім, несе значні втрати у живій силі. У зв’язку з чим почав перекидати у цей район штурмові підрозділи, які перебували в резерві».

Крім того, активні наступальні дії російські окупанти здійснюють на напрямках Новоселівське, Стельмахівка, Лиман Перший та у напрямку Сіверська.

На Лиманському напрямку ворог веде наступ з метою витіснення наших військ за річку Чорний Жеребець та з району Серебрянського лісництва.

Проводить безуспішні штурмові дії на напрямку Житлівка, Терни та постійно здійснює переміщення особового складу з території російської федерації для доукомплектування штурмових підрозділів.

Також значні зусилля російські окупанти зосереджують на Бахмутському напрямку північніше та західніше від Бахмута. Для штурмових дій вони використовують повітряно-десантні підрозділи, частини спеціального призначення та 200 окремої мотострілецької бригади північного флоту.

Попри складні умови та безперевні наступальні дії окупантів наші воїни стійко утримують займані рубежі, виявляють високий професіоналізм, мужність та героїзм.

Командири і штаби усіх рівнів цілодобово у взаємодії з частинами та підрозділами інших видів Збройних Сил України, проводять аналіз оперативної обстановки та розробляють ефективні способи для подальшого знищення ворога.

За словами Сирського, на Сході втрати росіян загиблими приблизно у вісім разів вищі за втрати українських сил оборони. Не зважаючи на це, російські окупанти роблять ставку саме на людський ресурс.

На відміну від ворога, українські сили оборони намагаються досягати успіху шляхом вдалих тактичних дій, влучного вогню артилерії, мінометів, ударних дронів та стрілецького озброєння.

Лише за листопад Сили оборони знищили близько одинадцяти тисяч особового складу ворога та понад 1100 одиниць військової техніки: близько 130 танків та 260 одиниць артилерії та мінометів різних калібрів.

оренда квартири Львів

Новини