Олещук: Patriot продовжує вести бойову роботу у визначених районах прифронтових територій

Фото: Микола Олещук, Телеграм-канал

Зенітні ракетні підрозділи, в тому числі і Patriot продовжують виконувати бойові завдання у визначених районах прифронтових територій.

Про це в Телеграм повідомив командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук.

«Ворог продовжує атакувати Україну на різних напрямках керованими авіабомбами та авіаційними ракетами. Повітряні Сили залучають усі доступні засоби та інструменти, аби протидіяти ворожій тактичній авіації, тримати її на відстані, наскільки це можливо сковувати дії ворожих «сушок», а при нагоді – знищувати противника!

Запевняю, зенітні ракетні підрозділи, в тому числі і «Patriot», продовжують виконувати завдання у визначених районах прифронтових територій».

Олещук наголосив, українські льотчики щодня виконують бойові завдання і героїчно знищують окупанта. Вони платять високу ціну, аби стримувати агресора і нищити його в повітрі, на землі і на морі!

«Я дякую усім, хто в строю, усім, хто допомагає!

Особлива подяка сьогодні тисячам Добровольців, які у перші дні війни, без вагань, стали на захист України, поповнивши підрозділи Повітряних Сил! Сильні, мужні, вмотивовані – ВИ зробили величезний внесок для майбутнього українського народу».

оренда квартири Львів

Новини