ООН обіймає Лаврова і не має права відвідати місце катастрофи Іл-76 – Данілов

Фото: BBC

Не так багато часу лишилося дочекатися, щоби ми остаточно дізналися, що там сталося.

Про це заявив сьогодні, 26 січня в ексклюзивному коментарі Українському Радіо секретар РНБО України Олексій Данілов, коментуючи ситуацію навколо припущень деяких західних ЗМІ стосовних імовірних причин падіння російського військово-транспортного літака Іл-76.

Ця авіакатастрофа сталася 24 січня неподалік російського міста Бєлгорода. «Росія – підступна країна. Тому дочекаємося остаточного висновку», – зауважив Данілов. Він також відреагував на заяву заступниці генерального секретаря ООН Розмарі Дікарло, котра стверджувала, що «представники ООН не можуть перевірити інформацію щодо обставин катастрофи Іл-76». Данілов зазначив: «ООН – дивна інституція, вона, перепрошую, в обіймах лапає Лаврова» і при цьому не має права відвідати місце авіакатастрофи. За його словами, ситуація перебуває на контролі у вищого військового політичного керівництва України.

Тим часом Росія намагається в даному разі, як і після всіх інших вчинених нею злодіянь, зробити себе невинуватою, констатує Данілов. «Я хочу нагадати, що війну розпочала РФ. В 2008 році саме Росія напала на Грузію. Весь світ закрив рота і мовчки спостерігав за цим. В 2014 році Росія захопила Крим. Весь світ спостерігав, закривши рота і очі, за цим процесом. А коли ми дали відсіч в лютому 2022 року, тоді Захід почав розуміти речі інакше. Захід лякається Росії і це велика трагедія. Коли вони бояться Росії і бояться застосування нею ядерної зброї, якою вона шантажує увесь світ… Мине і це. Ми проходили не таку кампанію дезінформації, яку періодично запускає РФ», – зазначає секретар Ради національної безпеки й оборони України.

Нагадаємо, військовий експерт, екскерівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, старший науковий співробітник Мюнхенської конференції з безпеки Ніко Ланге припускає, що російський військово-транспортний літак Іл-76 могла збити російська система ППО.

оренда квартири Львів

Новини