Орбан поскаржився, що Захід «за крок від надсилання військ в Україну»

Фото: УНІАН

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Захід перебуває за крок від введення військ в Україну, але Будапешт не хоче війни.

Про це повідомляє «Європейська правда».

Угорський прем’єр поскаржився на військові настрої, які нібито панують у європейській політиці.

«Європейські лідери вже занурилися у війну, вони сприймають війну як свою власну війну і ведуть її як свою власну війну», – зазначив Орбан, нагадавши, що спочатку йшлося лише про надсилання шоломів, а потім дійшло до жорстких санкцій, передачі літаків і мільярдів євро.

«Гроші, гроші, зброя, але ситуація не покращується, а навіть погіршується. Ми за крок від того, щоб Захід ввів війська в Україну. Це вир війни, який може затягнути Європу в глибину. Брюссель грається з вогнем».

За його словами, світові війни ніколи не називають світовими війнами на початку.

«Ми, угорці, знаємо, що таке війна. Нам цього досить. Я переконаний, що ми повинні триматися осторонь цієї війни. Це не наша війна. Ми не хочемо війни і не хочемо, щоб Угорщина знову стала іграшкою великих держав. Тому ми повинні виступати за мир – вдома, у Брюсселі, Вашингтоні, ООН і НАТО», – заявив угорський прем’єр.

Варто зазначити, що в короткому дописі слово «війна» згадане 17 разів, а «світова війна» згадана тричі».

Раніше цього тижня Віктор Орбан під час виступу на заході в Будапешті звинуватив європейських лідерів у використанні «логіки війни» на тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Перед цим угорський прем’єр укотре відзначився новою порцією скандальних заяв про Україну, назвавши її «протекторатом» Заходу.

Він також повторив своє висловлювання про те, що Україна має бути «буфером» між РФ і країнами НАТО.

оренда квартири Львів

Новини