Остін через госпіталізацію не поїде в Брюссель

Фото: Reuters

Голова Пентагону Ллойд Остін через термінову госпіталізацію не поїде до Брюсселя для участі в зустрічі міністрів оборони країн НАТО та засіданні Контактної групи з питань оборони України цього тижня.

Про це американським журналістам повідомив співрозмовник у Пентагоні, його цитує Reuters, пише «Європейська правда».

За словами анонімного посадовця, Остін через госпіталізацію минулими вихідними був змушений скасувати відрядження до Брюсселя й передав свої повноваження заступниці Кетлін Гікс.

Засідання у форматі «Рамштайн», яке мало відбутись 14 лютого паралельно з зустріччю міністрів оборони країн НАТО, через це відбудеться у віртуальному форматі, додав співрозмовник ЗМІ.

ЗМІ: Союзники України обговорюють зміну формату «Рамштайн»

Національний військово-медичний центр імені Волтера Ріда, куди госпіталізували Остіна, не зміг спрогнозувати, як довго він перебуватиме у лікарні, однак наголосили, що поточна проблема з сечовим міхуром не вплине на його очікуване повне одужання від раку.

Як відомо, Остін з 1 січня перебував в лікарні через ускладнення після операції. У Національному військовому медичному центрі імені Волтера Ріда оголосили, що в Остіна був діагностований рак простати.

Після цього у США виник значний розголос довкола госпіталізації глави Пентагону через те, що Байден і вищі посадовці адміністрації Білого дому перший час навіть не знали, що Остін у лікарні.

15 січня Ллойда Остіна виписали з лікарні, а 29 січня він повернувся в Пентагон.

оренда квартири Львів

Новини