Остін зі Столтенбергом обговорили критичність швидкого збільшення виробництва зброї для України

Фото ілюстративне: NATO

Міністр оборони США Ллойд Остін зустрівся з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом: говорили про критичну необхідність швидкого збільшення оборонного виробництва для потреб України.

Про це повідомляє Міністерство оборони США, пише Українська правда.

«Кожен відзначив критичність швидкого збільшення оборонного виробництва для продовження підтримки України, поповнення запасів боєприпасів і обладнання Альянсу та задоволення підвищених вимог оборонних планів, прийнятих на Вільнюському саміті».

Щодо України, вони також підкреслили важливість збереження єдності НАТО та обговорили постійну підтримку Альянсу.

Вони обмінялися думками щодо ситуації з безпекою на Близькому Сході, зокрема, висловивши обурення та скорботу через загибель і поранення американських військових у Йорданії.

Остін і Столтенберг підтвердили свою підтримку заявки Швеції на членство в НАТО та сподіваються, що Угорщина завершить процес ратифікації.

Нагадаємо, міністр оборони США Ллойд Остін у понеділок, 29 січня, повернувся в Пентагон вперше після екстреного хірургічного втручання на початку року, з лікарні його виписали ще 15 січня.

Після цього він працював з дому – зокрема, очолив 18-те засідання Контактної групи з питань оборони України.

Раніше у США виник значний розголос довкола госпіталізації глави Пентагону через те, що Байден і вищі посадовці адміністрації Білого дому перший час не знали, що Остін у лікарні.

оренда квартири Львів

Новини