ОСУВ «Хортиця»: Близько 25 тисяч солдатів РФ не рахуючись з втратами штурмують Часів Яр

Фото: ЗСУ

Речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин повідомив, що близько 20−25 тисяч російських десантників намагаються штурмувати Часів Яр і околиці населених пунктів біля нього.

Про це розповів Волошин в ефірі «Суспільне.Студія», повідомляє Українська правда.

На відтинку навпроти Часового Яру проти нас воюють російські десантники з 217 парашутно-десантного полку 98-ї повітряно-десантної дивізії. Це десь 20-25 тисяч військовослужбовців російських намагаються штурмувати Часів Яр і околиці населених пунктів біля нього.

За словами Волошина, російська армія не полишає спроб захопити місто, не рахуючись з втратами як в живій силі, так і в техніці, однак Сили оборони контролюють ситуацію в місті.

«Ворожої російської армії в місті немає. Наразі місто наше. Ситуація навколо міста складна, проте контрольована».

Також речник ОСУВ «Хортиця» додав, що ворог постійно штурмує українські позиції, проте не закріплюється на місці й відходять назад. На думку Волошина, таким чином окупанти проводять розвідку та вишукують слабкі місця в обороні, проте українські захисники завдають росіянам нищівних ударів.

Нагадаємо, 9 квітня в ефірі телемарафону речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин повідомив, що ситуація в Часовому Ярі контролюється підрозділами ЗСУ, росіян у місті та на околицях немає.

18 квітня Волошин повідомив, що солдати РФ не припиняють спроб захопити місто, закидають місто КАБами, знищуючи цивільну інфраструктуру.

оренда квартири Львів

Новини