Паліїв трави на Львівщині шукатимуть за допомогою дронів

Фото: ДСНС

Не паліть суху траву, бо рятувальники все бачать. За паліями трави в управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області тепер стежать з висоти пташиного польоту. Новітні технології змушені були впровадити, аби ефективніше боротись з тими, хто нищить природу.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Тепер до рейдів з паліями долучають ще й пілотів дронів. З висоти, кажуть, набагато легше помітити горіння, та й самого палія.

«Якщо десь на території видно задимлення, за допомогою безпілотного літального апарату відбувається підліт до даної території і фото- відеофіксація місця. Якщо на цій території є палій, відповідно, відразу відбувається відеофіксація правопорушення і на порушника складається адмінпротокол», – говорить речник ГУ ДСНС у Львівській області Ігор Курус.

З потеплінням рятувальники щодня мають до двадцяти викликів на пожежі сухостою. За тиждень таких може бути і 150 випадків.

Спалювання сухої рослинності карається штрафом для громадян: у розмірі від 3060 гривень до 6120, для посадових осіб 15 300 грн до 21 420 грн.

оренда квартири Львів

Новини