Папа Франциск у Великодньому посланні закликав до обміну полонених «всіх на всіх»

Фото: УГКЦ

Святіший Отець Франциск у традиційному Великодньому посланні «Urbi et Orbi», згадуючи про війну в Ізраїлі, Палестині й Україні, вказав на необхідність поваги до принципів міжнародного права, а також закликав до «тотального обміну полонених між Росією та Україною: всіх на всіх».

Про це повідомляє сайт УГКЦ.

Папа Франциск наголосив, що сьогодні Церква переживає ту саму стурбованість, що й жінки-мироносиці, які на світанку йшли до гробу Господнього. «Гріб Христа був запечатаний великим каменем, – так само сьогодні важкі валуни запечатують людські надії: валуни воєн, валуни гуманітарних криз, валуни порушення людських прав, валуни торгівлі людьми тощо. І ми, як ці жінки, нині запитуємо себе: «Хто нам відвалить камінь від гробу?»».

Натомість здивування пасхального ранку – відвалений камінь від гробу Господнього. «Здивування жінок є нашим здивуванням: гріб Господній відкритий і порожній». Папа Франциск вказав, що через порожній гріб Христа пролягає новий шлях: «… шлях життя серед смерті, шлях миру серед війни, примирення серед ненависті, братерства серед розбрату».

Звертаючись до «міста та світу», Святіший Отець згадав про війни в різних частинах світу. «Мої думки найперше звернені до жертв багатьох конфліктів, що тривають у світі, починаючи з Ізраїлю, Палестини й України. Нехай воскреслий Господь відкриє шлях миру для цих багатостраждальних народів. Закликаючи до поваги принципів міжнародного права, висловлюю сподівання на тотальний обмін полоненими між росією та Україною: всіх на всіх», – закликав Папа Франциск.

оренда квартири Львів

Новини