Павлюк: Україна має створити ударне угруповання й у 2024 році провести контрударні дії

Фото: УНІАН

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк заявив, що Україна стабілізує лінію фронту та почне готуватися до контрнаступальних дій для перехоплення ініціативи.

Про це генерал-лейтенант повідомив у ефірі телемарафону «Єдині новини», пише Суспільне.

За словами Павлюка, ситуація на полі бою важка, але контрольована, Росія намагається якнайбільше окупувати українську територію й хоче зробити це до виборів президента РФ, які пройдуть у березні, тому на штурм кидається «все, що можливо і неможливо».

Командувач Сухопутних військ ЗСУ зазначив, що, згідно з оцінками вбитих і полонених, можна стверджувати, що росіяни кидають на фронт людей, яких щойно мобілізували – без жодної підготовки. Їм проводять лише невеликий інструктаж і кидають в бій. Все для того, щоб перехопити ініціативу.

«Наше завдання – стабілізувати лінію фронту, максимально знищити, що і робимо, та максимально зробити перегрупування для виводу частин, які вже потребують доукомплектування та відновлення, на полігони, щоб створити ударне угруповання й у поточному році провести контрударні дії. Нам це вдається, ситуація стабілізується», – підкреслив генерал-лейтенант.

Павлюк розповів, що нині залишилося ще декілька гарячих напрямків, де противник зосереджує свої максимально сили, що в нього є, – це Авдіївка, напрямок Часового Яру та напрямок Терни в бік Лиману.

«Там кожного дня проходять дуже важкі бої, але наші хлопці тримаються. Тримаються досить таки впевнено – втрати противника величезні. Я думаю, що ми стабілізуємо ситуацію найближчим часом і зробимо все для того, щоб підготувати війська для переходу до більш активних дій та перехопити ініціативу», – додав командувач Сухопутних військ ЗСУ.

оренда квартири Львів

Новини