Пентагон про російську ракету у Польщі: Ми захищатимемо кожен дюйм території НАТО

Фото: Пентагон

Сполучені Штати готові виконувати свої зобов’язання в межах альянсу НАТО та захищати союзні країни в разі загрози нападу, в тому числі пов’язаного з російськими ракетними обстрілами.

Такий коментар озвучила в вівторок заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх, передає Укрінформ.

«Я можу вам сказати те, що ця адміністрація неодноразово заявляла: ми захищатимемо кожен дюйм території НАТО. Якщо союзник НАТО зазнає нападу – ми, звісно, не хотіли б цього бачити – але ми будемо захищати кожен дюйм території альянсу», – зауважила представниця Пентагону.

Таким чином вона відповіла на прохання прокоментувати заяву польської сторони про можливість ураження російських ракет, які прямують у напрямку країн Альянсу.

Водночас Сінгх наголосила, що пріоритетом для США в цьому контексті залишається забезпечення України необхідним озброєнням.

«Як тільки ми отримаємо пакет з додатковим фінансуванням від Конгресу, ми продовжимо озброювати Україну тим, що їй потрібно на полі бою»,– наголосила представниця Міністерства оборони США.

Як повідомлялося, російська ракета в неділю о 05:23 (за київським часом) порушила повітряний простір Польщі в районі населеного пункту Осердув Люблінського воєводства і пробула в ньому 39 секунд. В Оперативному командуванні ЗС Польщі повідомили, що російська ракета на 100% залишила повітряний простір Польщі, її не було потреби збивати, оскільки відповідні сили контролювали траєкторію польоту.

Пізніше заступник глави МЗС Польщі Анджей Шейна заявив, що У НАТО аналізуються різні концепції, зокрема можливість ураження ракет, які прямують у напрямку країн Альянсу, ще над територією України.

оренда квартири Львів

Новини