Перехід льотчика ЗСУ на бік окупантів – це російська ІПСО – ГУР


Російська пропаганда поширила дезінформацію про те, що чинний льотчик ЗСУ нібито здійснив переліт на російську сторону, у ГУР спростували це повідомлення.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов у коментарі УП.

Російське агентство ТАСС у суботу заявило, що нібито «чинний льотчик ЗСУ здійснив переліт на російську сторону». Про це пропагандистам нібито повідомив льотчик вертольота Ка-52 Олексій Воєвода, який організував переліт.

Представник ГУР Андрій Юсов у коментарі наголосив, що «це запізніла російська ІПСО (інформаційно-психологічна операція – ред.) у відповідь на масову здачу в полон і перехід на бік України російських окупантів, зокрема офіцерів, а також пілотів з технікою».

За даними джерел, усі льотчики Повітряних сил і Сухопутних військ ЗСУ – на місці.

Нагадаємо, 23 серпня стало відомо, що гелікоптер Мі-8 Збройних сил Росії опинився в Україні внаслідок тривалої спецоперації Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Пілот і його сімʼя перебувають в Україні, родину завчасно вивезли з РФ. Мі-8 залишився в Україні разом із деталями до літаків-винищувачів, які він мав доставити росіянам.

Пілот переміщеного в Україну російського вертольота Мі-8 Максим Кузьмінов розповів, що первинна інформація про можливість здатися з гелікоптером надійшла від співробітників поліції, потім в операцію включилося ГУР.

оренда квартири Львів

Новини