Перевірити, як цвітуть подаровані тюльпани. До Львова приїхала делегація з Нідерландів

Фото: ЛМР

Львів квітне та дарує яскраві емоції своїм жителям. Теперішньою красою місто завдячує Нідерландам. Адже саме представники цієї країни за два роки передали Львову більше 200 тисяч цибулин тюльпанів.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Пройтися Львовом та не замилуватись красою тюльпанів, які квітнуть практично усюди – неможливо. Вони, здається, самі повертаються до перехожих та наче усміхаються, коли їх знимкують. Щоб подивитись як цвіте місто Лева приїхали з Нідерландів ті, хто тюльпани Львову подарував.

«Ця ідея народилась в нас два роки тому назад. Ми вирішили відправити тюльпани спочатку невеличкими партіями, а потім збільшили свої об’єми, щоб прикрасити Львівщину. Найпрекрасніше, що це радує людей і ми бачимо їх посмішки», – розповідає власник торгівельної компанії з виробництва тюльпанів Юрій Петричко.

Фото: ЛМР

Побачити настрій перехожих, який створили тюльпани, вдалося і Почесному консулу України в Королівстві Нідерланди.

«Ми передали Україні 450 тисяч тюльпанів. Вони є не лише у Львові, але й Києві, Бучі, Дніпрі та Одесі. І я візьму особисту відповідальність за це питання, щоб наступного року у вас знову було, або 100 тисяч тюльпанів, або й більше», – говорить Почесний консул України в Королівстві Нідерланди Еміль де Севрен Жакет.

До словам, наступного року в Україні може зацвісти уже мільйон пуп’янків цих весняних квітів. Тож, щоб не заплутатись серед весняної краси та встигнути побачити все, у Львові існує квіткова мапа, де можна побачити що, де і коли цвіте.

Скриншот з відео «Першого Західного»

Щоб закарбувати весняний Львів не лише у пам’яті, але й смартфоні, у місті триває конкурс.

«Ми запропонували львів’янам і гостям міста взяти участь в конкурсі «Львів – місто весни». Знимкувати і зупиняти в кадрах найцікавіші для них локації. Хай це буде відео чи фото. Конкурс триває ще цей тиждень і я сподіваюсь, що на День міста ми оголосимо переможців», – зазначила начальниця управління туризму Львівської міськради Христина Лебедь.

Отож, правила прості. Знимкуєте те, що найбільше припало до душі і постите в соцмережа з хештегом #львівмістовесни. Ще потрібно позначити і підписатись на організаторів і залишити свою вподобайку під офіційним дописом про конкурс. Встигнути це треба до 24 квітня.

До слова, Почесний консул України у Нідерландах теж долучились до акції та зробили спільне фото.

 

оренда квартири Львів

Новини