Philip Morris відкрив нову фабрику у Львівській області

Фото: Львівська ОВА

На Львівщині офіційно почала працювати фабрика «Філіп Морріс Україна». Це український підрозділ міжнародної корпорації, одного з найбільших виробників тютюнових виробів у світі.

Про це повідомляє Львівська ОВА.

«Філіп Морріс Україна» мав сучасну фабрику в Харкові, що виготовляла низку міжнародних брендів як для українського, так і для закордонних ринків. У лютому 2022 року, після початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, фабрика тимчасово призупинила роботу внаслідок активних бойових дій в регіоні.

Загальна сума інвестицій для будівництва фабрики на Львівщині сягнула понад 30 мільйонів доларів. На підприємстві створять 250 робочих місць.

«Ми вимушені були призупинити виробництво у Харкові. Наших працівників евакуювали і відтоді фабрика стоїть законсервована. До кінця 2022 року ми змогли вирішити питання з постачанням нашої продукції, частину продовжували виготовляти на потужностях наших колег з іншого підприємства. У цьому статусі ми не хотіли залишатись надовго. Уже в червні 2023 року завдяки команді UkraineInvest знайшли цей майданчик на Львівщині. Загалом від ідеї до реалізації проєкту нам знадобився рік, це неймовірний результат», – розповів генеральний директор «Філіп Морріс Україна» Максим Барабаш.

Перша лінія виробництва продукції уже працює. У планах на рік – налагодити роботу ще чотирьох ліній, тим самим забезпечити виробництво 10 мільярдів одиниць тютюнових виробів, які повністю задовольнять потреби локального ринку.

«Спільно з департаментом економічної політики упродовж останніх двох років ми налагодили процес релокації підприємств саме на Львівщину. Зараз на локальному ринку працюють понад 200 виробників різних галузей, які перевезли потужності у нашу область. «Філіп Морріс Україна» – найбільший наш інвестор у час великої війни. Прагнемо, аби разом із ним на наш ринок заходили й інші знакові гравці зі світовому ринку. Сьогодні ми маємо можливість відкривати на Львівщині нові фабрики й заводи, створювати нові робочі місця – усе це завдяки нашим Збройним Силам», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Філіп Морріс Україна» цьогоріч відзначає 30-річчя роботи на українському ринку. За цей час компанія інвестувала в нашу економіку понад 750 млн доларів. У 2022 році сплатила в Україні 25,3 млрд грн податків. З початку повномасштабної війни український підрозділ забезпечує стабільне постачання своєї продукції в Україну завдяки імпорту з 8 фабрик з-за кордону та тимчасовому партнерству з іншим виробником в Україні.

оренда квартири Львів

Новини