Під Боровою Сили оборони зупинили наступ ворога і завдали йому значних втрат – Юсов

Фото: ЗСУ

У Харківській області захисники завдали окупантам значних втрат і змусили призупинили наступ, захисники зламали окупантам плани захоплення Борової.

Про це заявив представник Головного управління розвідки МОУ Андрій Юсов в ефірі телемарафону, пише Українська правда.

«Якщо говорити про Борову і напрямок, то наміри ворога там українські оборонці зламали, втрати в живій силі й техніці значні.

Так, він намагається підтягувати резерви, й потенційна загроза залишається, але наразі мова не йде про формування нових потужних угруповань для повторення ситуації. Але потенційно загроза залишається».

За словами Юсова, на півночі Харківщини плани та наміри ворога були зламані, тому він змушений перекидати резерви, в тому числі, з інших напрямків, які є для окупантів дуже чутливими: «Це говорить про великі втрати і про те, що ситуація для них точно не йде за планом».

Він додав, що ситуація на північному кордоні країни залишається так само напруженою і небезпечною: «Ворог і далі буде пробувати розтягувати українські резерви і відволікати, в тому числі від ситуації на Сході».

Нагадаємо, захисники 3-ї окремої штурмової бригади підтвердили, що ворог активізувався на Луганщині і намагаються захопити н.п. Чернещина – Першотравневе, з подальшим захопленням населеного пункту Борова. Проти підрозділів українських бійців – 3-тя і 144-та дивізії 20-ї армії РФ.

18 червня аналітики каналу DeepState повідомили, що окупанти наростили до 10 000 чоловік особового складу та 450 одиниць військової техніки на ділянці від Райгородки до Нововодяного, що приблизно за 20 км від селища Борова Харківської області.

Збройні сили України звільнили селище Борова Ізюмського району Харківської області і частину громади на початку жовтня 2022 року.

оренда квартири Львів

Новини