Під час ракетних ударів у Києві був директор ЦРУ та зустрівся із Зеленським – The Washington Post

Фото: Радіо Свобода

Директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським у Києві у вівторок, підтвердивши підтримку США в той же день, коли російські ракети атакували столицю та інші регіони.

Як про це пише The Washington Post із посиланням на анонімного американського чиновника, повідомляє «Європейська правда»,.

У Києві Бернс «зміцнив зобов’язання США надавати підтримку Україні в її боротьбі з російською агресією», повідомив чиновник. Директор ЦРУ перебував у безпеці всередині посольства США під час ракетних ударів, зазначив посадовець.

Бернс також зустрівся зі своїми українськими колегами з розвідки і обговорив попередження США, яке він зробив у понеділок голові Служби зовнішньої розвідки Росії «не використовувати ядерну зброю» у війні проти України.

Бернс 14 листопада зустрічався в Анкарі з директором Служби зовнішньої розвідки РФ Сергієм Наришкіним. Це був перший відомий контакт на високому рівні між США і Росією з моменту вторгнення РФ в Україну.

Раніше The Wall Street Journal повідомило, що радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван проводив конфіденційні обговорення зі своїм російським колегою, секретарем Ради Безпеки Ніколаєм Патрушевим, і старшим помічником Кремля з питань зовнішньої політики Юрієм Ушаковим протягом останніх кількох місяців.

Високопосадовці повідомили газеті, що вони обговорювали шляхи захисту від ризику ядерної ескалації у війні в Україні, але не вели жодних переговорів щодо шляхів припинення конфлікту.

оренда квартири Львів

Новини