Під час сильних снігопадів затримок руху на дорогах в області не було – Олег Береза

Фото: Служба автодоріг у Львівській області

Попри рясні минулотижневі снігопади дороги Львівщини залишались проїзними. На них в пік обслуговування працювали до 130 одиниць техніки. Передовсім вони розчищали міжнародні траси та ті, що ведуть до кордону.

Про це в ефірі програми «АНТИтокШОУ» на «Першому Західному» розповів начальник Служби автодоріг у Львівській області Олег Береза.

Загалом, як він каже, у його відомстві перебуває 2 тисячі км доріг міжнародного, національного, регіонального та територіального значення.

«Основна наша задача – розчищувати дороги І рівня обслуговування, тобто, там, де трафік є понад 7 тисяч машин. Через область проходять 6 міжнародних доріг, і шляхів, які ведуть до кордону. Це дороги першої пріоритетності. Минулого тижня було дві хвилі серйозних снігопадів. Перша хвиля найпотужніша була в Карпатах: там випало 40 см снігу. Наші служби з тим справились, проїзд був забезпечений, не було заторів. Там все було нормально», – стверджує Олег Береза.

Скриншот з програми «Першого  Західного» 

Друга хвиля снігопаду була на минулих вихідних і тоді, за словами чиновника, випало до 30 см снігу. Найскладніші ділянки були на півночі області, в напрямку Волинської області та на об’їзній Львова. Остання, каже Береза, складна в обслуговуванні навіть без снігопадів через те, що там завжди багато автомобілів.

«Але можу сказати, що в нас жодних затримок руху не було. По сусідніх областях, до речі, відбулися зупинки руху. Ми були змушені також зупиняти рух по наших дорогах 09-010, але це не означало, що ми їх не обслуговували. В пік обслуговування виїхало 130 одиниць техніки. А готові ми виставити до 204 одиниць. Крім того, в нас є домовленості і з приватними компаніями, і ДСНС, що вони допоможуть з плужною технікою», – продовжує дорожник.

оренда квартири Львів

Новини