Під час вибуху в Оленівці не загинув ні один конвоїр, – звільнена з полону медикиня

Фото: telegraf

Вибух, який стався в  Оленівці, був спланованим вбивством українських військовополонених. Росіяни до нього готувались.

Про це  в ефірі програми «Піксель війни» на «Першому Західному» розповіла Мар’яна Мамонова  – українська медикиня, яка перебувала  у російському полоні і, зокрема, в Оленівці.

За її словами, ця історія одразу викликала багато запитань, але українським полоненим росіяни на початку розказували, що цей теракт влаштувала  Україна. Мовляв, щоб не обмінювати в’язнів.

«Але потім нам все-таки  сказали, що вибух стався зсередини. І це не Україна. Це з самого початку була підозріла історія. Конвоїри говорили поміж собою (а тюрма має вуха), що там загинули “азовці”, які наступного дня мали йти на етап. І найбільш підозрілим було те, що ніхто з конвоїрів  під час вибуху не загинув. Так не могло бути, бо там 24/7 два-три конвоїри за вами постійно дивляться. У вас нема свого власного простору. За вами постійно спостерігають», – розповіла Мар’яна Мамонова.

Вона наголосила, що потім у колонії було проведено розслідування і воно підтвердило, що вибух стався зсередини. Тобто, росіяни не приховували, що це було навмисне вбивство.

Нагадаємо, в ніч на 29 липня на території колишньої виправної колонії у селищі  Оленівка на тимчасово окупованій території Донецької області, де утримували українських захисників,пролунав вибух.  Тоді загинуло 53 полонених, понад 130 було поранених.

оренда квартири Львів

Новини