Після прибуття значної кількості зброї та F-16 від партнерів, час гратиме на нашу користь – Сирський

Фото: Головнокомандувач ЗСУ

Ворог нарощує інтенсивність та розширює географію бойових дій з метою максимального виснаження наших військ, оскільки розуміє, що в результаті надходження значної кількості озброєння та військової техніки від наших партнерів, прибуття перших F-16, час гратиме на нашу користь, а його шанси на успіх будуть зменшуватись.

Про це повідомив головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський.

Загалом, за словами Сирського, характер дій противника суттєво не змінився. На Купянському, Покровському, Курахівському, Времівському оперативних напрямках росіяни проводять активні наступальні дії різної інтенсивності, намагаючись прорвати оборону наших військ та захопити важливі ділянки місцевості, або населені пункти, які впливають на стійкість нашої оборони.

Зокрема, основні зусилля ворог зосереджує на Покровському напрямку, де сконцентрована переважна кількість його ударних бригад і полків. Тривають жорсткі бої в районах Глибокого, Часового Яру, Старомайорська, Роботиного, Кринок та островів у прибережній частині лівого берега Дніпра.

«Ворог чудово розуміє, що в результаті поступового надходження значної кількості озброєння та військової техніки від наших партнерів, прибуття перших F-16, що посилить нашу ППО, час гратиме на нашу користь, а його шанси на успіх будуть зменшуватись.

Тому, командування російських військ наразі докладає усіх зусиль для нарощування інтенсивності та розширення географії бойових дій з метою максимального виснаження наших військ, зриву підготовки резервів, недопущення переходу до активних наступальних дій.»

Сирський наголосив, по всьому фронту від Харкова до Кринок військовослужбовці Сил оборони демонструють стійкість та мужність. Зокрема, днями, на Донеччині український воїн однієї з бойових бригад Збройних Сил України самостійно взяв в полон чотирьох російських окупантів.

оренда квартири Львів

Новини