Після укусу змії до лікарні Львова потрапила 8-річна дитина

Фото: rbc.ua

Спіймала змію, щоб погратись, а та вкусила. Інцидент трапився з 8-річною дівчинкою неподалік Львова на Стрийській трасі. Дитина не боїться плазунів, бо має аж двох вдома: маїсового полоза і молочну змію. А на природі їй до рук потрапила гадюка – єдина отруйна луската на території України.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Дитину шпиталізували до дитячої лікарні Святого Миколая Першого ТМО. Змія вкусила дівчинку за великий палець лівої руки.

« Я її тримала біля голови тому, що я знаю, що так вона не зможе вкусити, бо їй важко буде відкрити рота. От я так її і тримала. А вона висунула зуб і вкусила мене», – розповідає 8-річна Аліса, що постраждала від укусу змії.

Скриншот з відео «Першого Західного»

Після того, як з’ясували, що то була саме отруйна гадюка, батьки знайшли і сфотографували плазуна.

«Щоб зрозуміти, що то за змія і наскільки вона небезпечна. Вже потім я читала, що, якщо є антисептик – треба обробити. Якщо є холод – треба прикласти. Все, що ми могли зробити, ми зробили в машині і вже на місці нас прийняли», – говорить мама пацієнтки Ірина.

Восьмирічна Аліса добу провела в реанімації, де кров дитини одразу очистили від отрути, вжили протишокових заходів та виконали інфузійну терапію.

І невдовзі після надзвичайної пригоди дівчинку відпустили додому. Медики також дали поради, як треба діяти в таких випадках.

«Найперше, що ми маємо знати: ми не шукаємо того, хто вкусив, а займаємось тим, кого вкусили. Ніякі розрізи, надрізи, відсмоктування в ділянці цих ран не проводяться. Накладається суха пов’язка на рану і викликається швидка допомога»,  – наголошує хірургиня лікарні Святого Миколая Лариса Шевченко.

Також, якщо тримаєте вдома плазунів,  пояснюйте дітям, що не всі змії безпечні.

оренда квартири Львів

Новини