Після звільнення Херсона ми матимемо вогневий контроль аж до Криму – Олександр Мусієнко

Фото: ЗСУ

Звільнення Херсону стане переломним моментом у звільненні окупованого півдня України. Це означатиме, що ми зможемо контролювати вогневим ураженням територію аж до Криму.

Про це в ефірі  «Першого Західного» розповів військовий експерт Олександр Мусієнко.

За його словами, найголовніший плюс від звільнення Херсону – те, що ворог не зможе розвивати наступальні дії на Миколаїв, Одесу чи Кривий Ріг.

«У росіян не буде можливості наносити велику кількість обстрілів реактивною артилерією по  Миколаєву. С-300 – так, але теж під сумнівом, бо українські війська підведуть свою артилерію і зможуть знищувати вогневі точки противника на Лівобережжі і він не зможе діставати до Миколаєва. Тому, що місту прилітало багато від реактивних «Смерчів», С-300. Ось цієї біди стане менше. Але загроза ракет і дронів залишиться», – розповідає експерт.

Друга перевага: в української артилерії з’явиться можливість підходити далі, що дозволить збільшити радіус дальності ураження цілей противника: логістики, складів боєприпасів. Вогневий контроль тепер може бути аж до окупованого Криму, зауважує Олександр Мусієнко.

Ще один важливий позитив від звільнення Херсона, на його думку, це те, що частина українських військ, які зараз беруть участь у деокупації південних територій, згодом можуть бути перекинені на інші важливі напрямки, наприклад, на східний.

Загалом експерт не вірить, що взимку на фронті буде якесь затишшя. Він впевнений,що Україна продовжить деокупацію, де це буде можливо.

«Зменшення інтенсивності бойових дій на певних напрямках може і буде, але мені здається, що бої будуть тривати. Ворогу ніхто не буде давати передиху, ніхто не буде давати можливості накопичувати сили, щоб створити на весну нове ударне угруповання, яке могло б із Запоріжжя чи східного напрямку знову атакувати», – вважає Олександр Мусієнко.

оренда квартири Львів

Новини