Пластичні хірурги зі США проводять обстеження у львівському «Охматдиті» та військовому госпіталі у Винниках

Фото: ЛОР

У Центрі дитячої медицини. Лікарня «Охматдит» та Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи розпочалась благодійна місія американських пластичних хірургів «Reconstruction».

Про це повідомляють в Львівській обласній раді.

Команда медиків обстежує дітей із вродженими вадами обличчя та з травмами, отриманими у зв’язку з війною. До американських спеціалістів можуть звернутися діти з мінно-вибуховими травмами, вродженими та набутими вадами повік і очей, судинними мальформаціями голови та шиї. Записатись на консультацію можна за телефоном: 067 760 00 31.

Також американські хірурги проводять консультації й прооперують захисників, які отримали щелепно-лицеві травми на базі Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.

«Це шостий візит американських медиків в Україну. Співпраця із закордонними спеціалістами не тільки допомагає постраждалим, а й сприяє передачі багаторічного досвіду фахівців з найкращих клінік США українським пластичним хірургам», – кажуть у медзакладі.

Фахівці безплатно консультуватимуть та лікуватимуть захисників, які отримали травми під час війни.

У команді хірургів, які оперуватимуть у Львові є Марк Гнатюк, прадід якого був старшиною Української Галицької Армії, а дід Мирослав Гнатюк вивчав медицину у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького і був активним учасником українських визвольних змагань.

Місія хірургів триватиме до 3 травня 2024 року. Це шостий візит американських медиків в Україну. Закордонні хірурги допомагають хворим, а також діляться досвідом з українськими колегами у рамках проєкту «EduCare»  Благодійного фонду «Християнська медична асоціація України» (Християнська медична асоціація/Christian Medical Association of Ukraine) у партнерстві із «Leap Global Mission» (LEAP Global Missions) та «Razom for Ukraine» (Razom for Ukraine).

оренда квартири Львів

Новини