Поліцейські разом із представниками ТЦК оповіщують військовозобов’язаних, але повістки не вручають – поліція Львівщини

Скриншот з відео «Першого Західного»

Із вступом в дію нового закону про мобілізацію, поліцейські України отримали нові повноваження. Зокрема, тепер вони будуть супроводжувати працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на вулицях та блокпостах, а також матимуть право вимагати військові документи.

Про зміни в законодавстві щодо роботи Нацполіції в програмі «АНТИтокШОУ» на «Першому Західному» розповів т.в.о. начальника управління превентивної діяльності поліції Львівщини Олександр Савчук.

«За зверненням працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органів Служби безпеки України, розвідки працівники поліції спільно з працівниками ТЦК можуть долучатись до заходів оповіщення військовозобов’язаних, резервістів, а також можуть затримувати та доставляти до ТЦК і СП призовників, військовозобов’язаних, резервістів, які вчинили адміністративні правопорушення за ст. 210 ч.1 Кодексу України про адмінпорушення.

Також було доповнено ч.2 ст. 32 ЗУ «Про національну поліцію», зокрема, що під час воєнного стану, а також мобілізації, працівники поліції можуть перевіряти військово-облікові документи в чоловіків від 18 до 60 років. Можуть ознайомлюватись з ними за допомогою засобів відеофіксації, щоб могти перечитати, що там написано», – пояснив поліцейський.

оренда квартири Львів

Новини