Польща приєдналася до декларації G7 щодо гарантій безпеки для України

Фото: ОП

Прем’єр Польщі Дональд Туск під час візиту до Києва заявив, що Польща приєдналася до декларації країн «Групи семи» про «гарантії безпеки» для України.

Про це повідомляє «Європейська правда».

«Польща приєдналася до декларації G7 – декларації, метою якої є мобілізувати демократичні країни на підтримку України», – написав Туск у Твіттер.

У свою чергу президент Володимир Зеленський назвав переговори з Туском «дуже ефективними». За його словами, йшлося також про фінансову підтримку Польщі для закупівлі зброї для України та спільне виробництво зброї.

«Ми обговорили приєднання Польщі до декларації G7. Вдячний за вашу готовність почати роботу над безпековою угодою між нашими країнами», – наводить Polsat слова президента України Володимира Зеленського після зустрічі.

Він назвав переговори з Туском «дуже ефективними». За його словами, йшлося також про фінансову підтримку Польщі для закупівлі зброї для України та спільне її виробництво.

«У часи, коли ми захищаємо не лише нашу незалежність, але й свободу інших націй, солідарність з Україною не можуть зруйнувати будь-які обставини», – сказав президент України, додавши, що усі суперечності між Києвом і Варшавою можна буде вирішити шляхом міжурядових переговорів.

Нагадаємо, Туск прибув до Києва вранці 22 січня, це його перша поїздка в Україну після повернення на посаду прем’єра Польщі.

оренда квартири Львів

Новини