Польща, США та країни Балтії розпочали спільні навчання військово-повітряних сил

Фото: Оперативне командування ЗС Польщі

Розпочалися багатонаціональні навчання військово-повітряних сил Польщі, Сполучених Штатів та країн Балтії «Astral Knight-24 («Зоряний лицар-24»).

Про це пише Українська правда з посиланням на Оперативне командування ЗС Польщі.

Основною метою навчання є «розширення інтеграції систем IAMD (інтегрована система протиповітряної та протиракетної оборони) та побудова архітектури управління і контролю в повітряній сфері».

Передбачається інтеграція багатонаціональних сил і засобів за сценаріями реальних навчань і віртуальної візуалізації у режимі реального часу – FTX (Field Training Exercise) та LVC (Live Virtual Constructive).

У процесі планування та виконання завдань ключову роль відіграють офіцери 183-ї групи авіаційних операцій (AOG) та Центру повітряних операцій – командування авіаційного компонента (COP-DKP). Вони систематично здійснюють заходи щодо інтеграції взаємодоповнювальних елементів, посилення оперативних можливостей та зміцнення міжособистісних зв’язків персоналу.

Нагадаємо, польські винищувачі F-16 3 і 6 травня перехоплювали і супроводжували російський літак-розвідник Іл-20, який здійснював польоти над нейтральними водами Балтійського моря.

Німецькі винищувачі Eurofighter, які дислокуються на авіабазі Лааге, 26 квітня піднімались у повітря для перехоплення російського розвідувального літака Іл-20 над Балтійським морем.

оренда квартири Львів

Новини