Польські протестувальники почали зупиняти пасажирські автобуси з українцями. На КПП «Дорогуськ» виїхав консул

Фото: Олександр Кубраков. Твіттер

Польські протестувальники та поліція почали зупиняти пасажирські автобуси, що їдуть до Польщі та в Польщу.

Про це Твіттер повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення Олександр Кубраков.

«Із заблокованого польського кордону надходять неприємні новини. Протестувальники та поліція зупиняють автобуси, які прямують до Польщі та з Польщі. Пасажирів тримають без будь-яких пояснень».

Кубраков, назвав такі дії неприпустимими по відношенню до громадян України. За його словами, під час війни в Україні пасажирами таких автобусів є жінки з малолітніми дітьми, соціально незахищені верстви населення, військовослужбовці, які повертаються або їдуть на навчання, та транзитні люди.

«Спроба зробити їх заручниками протесту виглядають недоречними для цивілізованого світу».

Оновлено. Згодом стало відомо, що український консул вирушив до пункту перетину кордону «Ягодин-Дорогуськ» у зв’язку з появою новин про випадки зупинки там протестувальниками пасажирських автобусів.

«У звʼязку з появою інформації про безпідставні затримки польськими протестувальниками пасажирських автобусів перед пунктом пропуску в Дорогуську, на місце негайно виїхав консул Генерального консульства України в Любліні.

Консулом будуть проведені необхідні розмови на місці, щоб унеможливити будь-які затримки руху пасажирських автобусів», – заявив посол України в Польщі Василь Зварич.

Він додав, що рух авто і пасажирських автобусів має відбуватися без жодних перешкод, як і до цього часу.

Нагадаємо, у понеділок 11 березня польські фермери заблокували рух вантажівок з України у напрямку Польщі на двох пунктах пропуску: «Угринів» та «Устилуг».

оренда квартири Львів

Новини