Помер народний артист України Богдан Козак

Фото: ЛОВА

На 84 році життя помер народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор, академік Національної академії мистецтв України, дійсний член Наукового товариства імені Тараса Шевченка, лауреат премії Національної спілки театральних діячів України імені Йосипа Гірняка Богдан Козак.

Про це повідомили в Львівській облраді.

Майбутній актор народився 27 листопада 1940 року у Львові. Закінчив драматичну студію при Національному академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької й з 1963 року працював у театрі актором. У репертуарі Богдана Козака було понад 145 зіграних театральних ролей.

На заньківчанській сцені актор досяг усіх вершин, про які тільки можна мріяти, а головне – отримав щиру любов та повагу не одного покоління шанувальників, глядачів, колег та численних учнів.

Окрім гри на сцені, Богдан Козак 1999 року очолив кафедру театрознавства та акторської майстерності у Львівському національному університеті імені Івана Франка та став одним з ініціаторів та першим деканом факультету культури й мистецтв цього закладу.

оренда квартири Львів

Новини