Попри санкції італійський виробник зброї Beretta продовжує імпортувати в РФ гвинтівки – The Insider

Фото: IrpiMedia

Італійський виробник зброї Beretta, попри санкції, досі експортує в РФ стрілецьку зброю через власну «дочку» і компанії російського збройового барона Михайла Хубутії.

Про це йдеться в розслідувані російського видання The Insider та італійського IrpiMedia, пише Економічна правда.

Видання стверджують, що одним з основних постачальників гвинтівок до РФ є так званий російський збройний барон Михайло Хубутія. Він спільно з італійською компанією Beretta Industrie S.P.A. контролює ТОВ «Русский Орел», яка є офіційним дистриб’ютором Beretta в РФ.

Попри те, що ЄС ще у 2014 році вів заборону на постачання нарізної вогнепальної зброї до РФ, експорт снайперських гвинтівок, пістолетів та патронів через країни Митного союзу продовжився й надалі.

Згідно з даними Росакредитації, всі два воєнні роки в Росію продовжували надходити товари інших збройових марок, якими володіє холдинг Beretta: карабіни Benelli, Beretta, Beretta Benelli Iberica, Sako, Stoeger і Tikka, патрони Norma, RWS і Sako.

У переважній кількості випадків імпортерами цієї зброї виступали або «Русский Орел», що безпосередньо належить Beretta, або пов’язані з «Русским Орлом» компанії Хубутії.

Із загальної кількості поставок зброї в РФ, що порушують санкції, майже половина припадає на продукцію компаній, які належать Beretta. Загалом після початку великої війни в Росію потрапили понад 835 тис патронів і 5,9 тис одиниць стрілецької зброї, вироблених холдингом.

Практично весь імпорт компаній Михайла Хубутії можна розділити на чотири товарні групи: пістолети, мисливські рушниці, снайперські гвинтівки і боєприпаси до цих видів зброї. Дані держзакупівель показують, що правоохоронні органи і спортивні установи, які готують майбутніх стрільців, продовжують закуповувати продукцію виробництва холдингу Beretta.

Додається, що компанія Beretta не єдиний в Італії виробником зброї, чия продукція опиняється в Росії. Компанія CD Europe S.R.L., яка випускає гвинтівки під марками Marocchi та Breda, теж продовжує експортувати їх до Росії через дистриб’ютора ТОВ «Италружье».

оренда квартири Львів

Новини