Посадовець США: Байден дозволив Україні бити по позиціях РФ, звідки атакують Харківщину

Фото: РБК-Україна

Адміністрація Байдена дала дозвіл Україні завдавати ударів по російських позиціях, звідки атакують Харківщину.

У відповідь на запит журналістів Голосу Америки з проханням прокоментувати інформацію Politico про те, що адміністрація Байдена негласно дала дозвіл Україні на застосування американської зброї для завдання ударів усередині Росії, але виключно в районі Харкова, американський посадовець відповів:

«Президент нещодавно доручив своїй команді забезпечити можливість використання наданої США зброї для протидії вогню в Харківській області, щоб Україна могла завдати удару російським військам, які атакують їх або готуються атакувати».

Раніше Politico з посиланням на трьох офіційних осіб США та двох інших людей, знайомих із цим кроком, заявили, що «це серйозна зміна, яка допоможе Україні краще захистити своє друге за величиною місто».

Протягом останніх тижнів Україна закликала своїх партнерів, головним чином Сполучені Штати, дозволити використовувати надану Заходом зброю для ударів всередині Росії.

Київ закликає союзників відмовитися від офіційної позиції, яку деякі з них займали протягом 27-місячного повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

оренда квартири Львів

Новини