Постачання бойових літаків Україні – лише питання часу – прем’єр Латвії:

Фото: Spiegel

Прем’єр-міністр Латвії Крішьяніс Каріньш впевнений, що західні партнери почнуть постачання винищувачів Україні і це лише питання часу.

Про це він сказав в інтерв’ю Spiegel, пише «Європейська правда».

«Якби вони у нас були (винищувачі, – ред.), ми б їх теж віддали. Поставка бойових літаків – це лише питання часу. Я не бачу причин, чому Захід не повинен постачати винищувачі. Якщо українцям потрібні винищувачі, вони повинні їх отримати. Вони вже неодноразово доводили, що швидко вчаться керувати новою технікою», – сказав Каріньш.

Латвійський прем’єр заявив, що війна повинна завершитися перемогою України і, відповідно, поразкою Росії.

«Так, перемога одних – це поразка інших. Як виглядатиме ця перемога – вирішать самі українці. Наше завдання – допомогти їм досягти своїх цілей. Кожному у свій спосіб. Ми, латвійці, постачаємо їм ракети «Стінгер», самохідні гаубиці, гелікоптери, форму і медикаменти. Якби у нас були танки, ми б і їх постачали», – сказав він.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба висловив впевненість, що питання надання Україні винищувачів буде вирішено. Він заявляв, що Україна особливо зацікавлена у винищувачах зі США, Великої Британії, Франції та Німеччини.

Водночас нещодавно американський президент США Джо Байден «поки що» виключив можливість відправки сучасних американських винищувачів Україні.

оренда квартири Львів

Новини