Потрібна повна дія санкцій, адже в російських ракетах десятки західних компонентів – Зеленський

Фото: ОП

РФ продовжує виробляти зброю, зокрема ракети, в яких десятки критично важливих компонентів, вироблених за кордоном, тому потрібна активна реакція на кожний випадок обходу санкцій.

Про це у вечірньому зверненні повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Продовжуємо нашу комунікацію з партнерами і щодо санкцій проти Росії – їхньої повної дії. Усі наші дипломатичні представники мають активізуватися, щоб і партнери реагували активніше на кожен випадок обходу санкцій з боку Росії».

Зеленський наголосив, це не просто абстрактне питання, адже це про те, як держава-терорист виробляє зброю, зокрема ракети. У всіх російських ракетах є десятки критично важливих компонентів, вироблених за кордоном, і багато з них – компаніями з вільного світу.

Президент повідомив, що сьогодні була відповідна доповідь керівника Служби зовнішньої розвідки України Олександра Литвиненка, який виклав чіткі факти.

«Тож блокувати шляхи обходу Росією санкцій – це буквально блокувати терор. Я вдячний усім партнерам, які це розуміють, та кожному й кожній у світі, хто допомагає нам у відповідній роботі».

оренда квартири Львів

Новини