Працівників ТЦК на Львівщині, які тиждень утримували та били чоловіка, затримали

Фото: ДБР

Державне бюро розслідувань (ДБР) затримало заступника начальника та військовослужбовця-водія одного з відділів територіального центру комплектування (ТЦК) і соціальної підтримки (раніше – військкомат) у Самборі Львівської області за утримання чоловіка та знущання з нього.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Попередньо встановлено, що 19 вересня 2023 року військовослужбовець-водій побив громадянина, при цьому погрожував йому зброєю. Він бив потерпілого руками та ногами по тілу та обличчю. Відповідне відео було поширено мережею Інтернет у цей же день.

ДБР негайно розпочало розслідування цього інциденту у межах відкритого кримінального провадження.

«Фігуранти утримували потерпілого у приміщенні військкомату з 12 вересня. Вони морили його голодом, били та знущалися, аби він добровільно пройшов військово-лікарську комісію (ВЛК)», – повідомляють в ДБР.

Відкрито кримінальне провадження за фактом порушення статутних правил, взаємовідносин між військовослужбовцями із застосуванням зброї (ч. 3 ст. 406 КК України).

Нагадаємо, раніше у мережі з’явилося відео, на якому люди у формі б’ють чоловіка та погрожують йому зброєю. Потерпілий на відео заявляв, що його 6 діб тримають у приміщенні ТКЦ на Львівщині.

оренда квартири Львів

Новини